MAURI-ORA

Kūnas nemeluoja

KAM MAURI-ORA MASAŽAS GALI PADĖTI?

 

Kai turite sveikatos problemų, išbandote daugybę įvairiausių šiuolaikinių gydymo priemonių. Mes jokiu būdu ne prieš šiuolaikinę mediciną. Tačiau šalia tablečių, nuskausminamųjų tepalų ar kitokių priemonių, išbandykite MAURI-ORA:

  • Jeigu gyvenate nuolatinio streso ir įtampos būsenoje, kankina nemiga; Plačiau
  • Jeigu vargina emocinės ir psichologinės problemos, prasidėjusios po sudėtingų asmeninių patirčių; Plačiau 
  • Jeigu dažnai skauda galvą, nugarą, sąnarius ar turite kitokių skundų, kuriems gydytojai ne visada turi objektyvius paaiškinimus; 
  • Jeigu ieškote papildomų reabilitacijos būdų po įvairiausių ligų, MAURI-ORA gali paspartinti atsistatymo ir savigydos procesus; 
  • Jeigu esate "kelyje"  į asmeninį ir dvasinį tobulėjimą, ieškote kūrybinio įkvėpimo. Beja, MAURI-ORA iš tikrųjų veiksminga sistema, nepriklausomai nuo to ar jūs tikite ja, ar - ne. :)


MAURI-ORA  KŪNO TERAPIJA


MAURI-ORA YRA HOLISTINIS MASAŽAS

  

Jis ne tik apima visą kūną, įskaitant veidą ir kojas, bet veikia  kūno fizinę, psichinę  ir dvasinę būklę. Taip, tenka pripažinti, kad žmogus – tai ne vien tiktai fizinis kūnas. 

MAURI-ORA - tai VISO žmogaus terapija, švelniai ir be jokios intervencijos stimuliuojanti natūralų kūno gebėjimą gydytis ir atstatanti harmoniją tarp žmogaus fizinio kūno ir jo minčių bei emocijų (kartais naudojamos tokios sąvokos kaip "emocinis kūnas" arba "dvasinis kūnas"). 


Fiziniame lygmenyje valomas ir detoksikuojamas organizmas, stimuliuojama kraujotaka, limfos apytaka, normalizuojamas raumenų tonusas, atpalaiduojami sąnariai, sumažinama streso įtaka ir nuovargis, pagerėja miego kokybė. Daugelis žmonių po sesijos jaučiasi lengvai, tarsi nusimetę nuo pečių sunkią kuprinę.  


Emociniame lygmenyje – harmonizuojamos emocijos, padedamos suvokti vidinių baimių, kalčių ir kitokių negatyvių mąstymo modelių ir įpročių priežastys. Tokiu būdu atgaunamas emocinis stabilumas, žmogus atranda motyvaciją pažvelgti į problemas kitokiu kampu ir ieškoti būdų, kaip jas spręsti. 

 

Neįprastai švelnus prisilietimas primena mums apie švelnumo ir meilės jėgą, padeda atpalaiduoti informacijos ir gyvenimo greičio perkrautą (sudirgintą) protą bei kūną.