MAURI-ORA

Kūnas nemeluoja

Maorių (Naujoji Zelandija) kalba:

"Mauri Ora" - gydančioji (gyvybės) energija. Tai kas jungia mūsų Fizinę ir Dvasinę būtį.

"Mauri" – tobula, pirmapradė  gyvybės esencija. Ji unikali kiekvienam, bet yra visame kas gyva. Ją gauname gimdami, su pirmuoju įkvėpimu.

"Ora" – sveikata; gyvenimas.


MAURI-ORA - holistinė sveikatinimo sistema

Pokalbis ir specialus polinezietiškos technikos masažas - tai pagrindinės šios holistinės sistemos "veikliosios medžiagos".

 

 

Ko tikėtis MAURI-ORA masažo metu?


ĮSIVAIZDUOKITE, KAD JŪS GULITE HAMAKE, IŠTEMPTAME TARP PALMIŲ, ATOGRĄŽŲ SALOJE, PIRŠTAIS LIEČIATE ŠILTĄ  AUKSINĮ SMĖLĮ, O VANDENYNAS BANGUOJA JŪSŲ KVĖPAVIMO RITMU...


Kvėpuokite giliai ir lėtai, pasinerkite į nuostabų pusiau miegą... Švelnios polinezietiškos melodijos akimiksniu nukels Jus į nuostabias Polinezijos salas... Staiga pajusite aliejaus šilumą ant savo odos ir leisite savo kūnui atgauti harmoniją ir lengvumą, o bangų energija išlaisvins Jūsų nuo įtampos ir streso sukaustytą kūną.

Daugiau ar mažiau šitaip galime aprašyti įspūdį, lydintį žmones, išbandžiusius MAURI-ORA.

Ji tarsi "išjungia" proto (mąstymo) kontrolę kūnui, atpalaiduoja pečiuose, klubuose ir pėdose susikaupusias įtampas. Leidžia Jums prisiminti, kaip gražu ir gera tiesiog BŪTI, KVĖPUOTI. Leidžia pajusti energijos bangų srautą per kūną ir atkurti jos natūralų ritmą, susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

 

MAURI-ORA masažas atliekamas skambant muzikai, daugiausia Polinezietiškoms melodijoms, kurios parenkamos kiekvienam žmogui individualiai. Tinkamai parinkta muzika sustiprina efektą, ypač intensyviai aktyvuoja giluminius kūno procesus. Muzika ir rimtingi MAURI-ORA specialisto judesiai padeda žmogui geriau atsipalaiduoti ir perkelti dėmesį nuo kasdieninių rutininių dalykų į save, į savo kūną - ieškoti sąsajų tarp savo proto, minčių ir  emocijų. Sesijos metu labai svarbu įsiklausyti į save, „išgirsti“ ir teisingai suprasti subtilią savo kūno kalbą.

 

Kalbant apie pačią sesiją – jos metu švelniais judesiais liečiamas visas kūnas, išskyrus intymias vietas. Liečiamasi prie kūno dilbių vidiniu paviršiumi. Toks prisilietimas ypatingas tuo, kad yra ypač švelnus, skatinantis endorfinų išsiskyrimą. Bendras poveikis apima visus žmogaus būties aspektus – jo fizinį kūną, emocijas, mentalinį, dvasinį lygmenis. Tai sistema, atkurianti sveikatą, sugrąžinanti harmoniją visose žmogaus gyvenimo srityse ir ypatingai sparčiai plečianti žmogaus sąmoningumą.

Pokalbis su klientu, prieš sesiją (kartais ir sesijos metu) padeda specialistui geriau suprasti ir įvertinti esminius kliento poreikius. Ši informacija padeda suplanuoti sesijos eigą, parinkti atitinkamą muziką ir jos rimtą, panaudoti skirtingą spaudimo jėgą atskiroms kūno dalims, kurios yra atsakingos už skirtingus savigydos procesus. Yra du pagrindiniai MAURI-ORA masažo principai – procedūra jokiomis aplinkybėmis negali sukelti skausmo ir žmogus ant stalo turi jaustis patogiai. Procedūra trunka nuo 1 iki 1,5 val, priklausomai nuo poreikio ir apima visą kūną - įskaitant pėdas ir veidą.